تکنولوژی
تبلیغات
تاریخ درج خبر:1396/07/23 ساعت : 01:11 ق.ظ

۲۳
مهر
۱۳۹۶
رونمایی از « دستگاه حضور و غیاب و کنترل تردد همکاران سیستم» در نمایشگاه « ipas ۲۰۱۷»

همکاران سیستم- شرکت «مشورت» همکاران سیستم با حضور در نمایشگاه « ipas ۲۰۱۷»، از دستگاه کنترل تردد و حضور غیاب «پایوفای»، رونمایی خواهد کرد. این شرکت که به عنوان یکی از شرکت‌های تخصصی همکاران سیستم در حوزه‌ی فناوری‌های نوین به ویژه فناوری rfid و بیومتریک فعالیت می‌کند، با هدف تسهیل و افزایش دقت در کنترل فرایندهای مدیریت تردد سازمانی، دستگاه «پایوفای» را تولید و به بازار عرضه کرده است.
این دستگاه، علاوه بر قابلیت ثبت تردد به شیوه‌های مرسوم، امکان ثبت تردد از طریق بلوتوث موبایل تا شعاع ۱۵ متر را نیز دارد و از انواع کارت‌های rfid با فرکانس‌های گوناگون پشتیبانی می‌کند. زیرساخت «پایوفای» نیز به شیوه‌ای طراحی شده که امکان به‌کارگیری زبان‌های گوناگون در رابط کاربری آن وجود دارد.
تاکنون دو مدل از این دستگاه بر اساس نیاز و اندازه کسب‌و‌کارها تولید شده است که با راهکارهای همکاران سیستم نیز یکپارچگی کامل دارند. همچنین با توجه به اینکه تمام فرایند تولید این محصول در داخل کشور انجام می‌شود، امکان متناسب‌سازی آن بر اساس نیاز شرکت‌ها نیز فراهم است.
نمایشگاه «ipas ۲۰۱۷»، از تاریخ ۲۴ تا ۲۷ مهرماه، در مصلای تهران برگزار خواهد شد. علاقه‌مندان می‌توانند برای دریافت اطلاعات بیشتر، به غرفه شرکت «مشورت» همکاران سیستم در نمایشگاه « ipas ۲۰۱۷»، سالن d شبستان مراجعه کنند.

در مورد این مطلب نظری دارید؟ لطفا آن را مطرح نمایید.

محتوای این فیلد به صورت کاملا خصوصی ذخیره شده و هیچگاه در معرض دید عموم قرار نخواهد گرفت.
لطفا //:http را در ابتدای آدرس وب سایت خود قرار دهید. (این فیلد اختیاری است)
image
enter the characters shown in the image.

 
نظرات کاربرانارسال نظرارسال به دوستان